Blog

Pierścionek łapka kota – biżuteria dla miłośników zwierząt 

by in Blog 6 marca, 2022

Szukasz prezentu dla miłośniczki zwierząt? A może sama nią jesteś i chcesz sobie sprawić uroczy dodatek? Zarówno w pierwszym, jak i w drugim przypadku pomysłem jest biżuteria dla miłośników zwierząt. Czyli jaka, można by się zapytać? Otóż nie chodzi tylko o sam wzór, ale także o to, co za nim idzie. Kupując biżuterię od CatPaw, połowa dochodu ze sprzedaży zostaje przekazana schroniskom dla bezdomnych psów oraz kotów. Zobacz, jak biżuterią możesz  wesprzeć zwierzęta w potrzebie. 

Pierścionek łapka kota – na co dzień i od święta 

Delikatna srebrna biżuteria to idealne uzupełnienie stylizacji. Zarówno na co dzień, jak i od święta. Pierścionek łapka kota ma subtelny wzór, dzięki temu jest neutralnym dodatkiem. Pasuje do eleganckiej sukienki, jak i jeansów z T-shirtem. Co więcej, łapka kota to także symbol. Firma umieszcza na biżuterii motywy zwierzęce, żeby zwiększyć świadomość odnośnie do sytuacji polskich schronisk dla zwierząt. Połowa dochodów ze sprzedaży przeznaczona jest na pomoc bezdomnym psom oraz kotom. Tym sposobem możesz nie tylko zyskać uroczy dodatek, ale także realnie pomóc bezdomnym zwierzętom.

Pierścionek łapka kota to także bardzo dobry pomysł na prezent dla kocich fanów. Czy wiesz, że kot jest symbolem elegancji, piękna i delikatności. Koty są z człowiekiem już od tysięcy lat. Przez ten cały czas cechowały się wyniosłością i gracją. Nie da się zaprzeczyć, że zachowują się tak do tej pory. Pierścionek z motywem kota, jest więc świetnym dodatkiem, dla osoby, która chce nadać swojej stylizacji nuty elegancji.

Biżuteria dla miłośników zwierząt i nie tylko 

Choć biżuteria skupia się na motywach zwierzęcych, to jest na tyle delikatna, że jest świetnym dodatkiem nie tylko dla miłośników zwierząt. Zarówno pierścionki, jak i kolczyki kocie łapki wykonane są w całości ze srebra próby 925. Dzięki temu nie uczulają i są wyjątkowe trwałe. Srebrna biżuteria jest neutralnym dodatkiem. Pasuje do każdej stylizacji, zarówno eleganckiej, jak i mniej formalnej. Taki pierścionek możemy nosić więc na co dzień. 

Pamiętaj tylko żeby wybrać odpowiedni rozmiar pierścionka. Nie są one regulowane, z tego względu musisz dopasować wymiary. Jest to gwarancja, że pierścionek będzie idealnie dopasowany do Twojego palca. Wybierając biżuterię dla miłośników zwierząt, decydujesz się na pomoc słabszym i bezdomnym zwierzętom. Dzięki Tobie zyskują one wsparcie w postaci jedzenia oraz leczenia u weterynarza. 

Leave a Reply