Blog

Zakupy ze stylistką – czy warto?

by in Blog 1 grudnia, 2021

Podziwiasz stylizacje gwiazd? A może podziwiasz jedną z koleżanek, która zawsze wie, co na siebie ubrać? Jeżeli w dodatku Twoja własna szafa pełna jest nie do końca udanych zakupów… Czas rozważyć porady stylistki!

Czy warto wybrać na zakupy ze stylistką?

Wiele porad dotyczących kompletowania stylizacji można znaleźć w sieci. Co nowego może wnieść osobista stylistka? Swoje wprawne oko, doświadczenie oraz znajomość oferty różnych marek. Zakupy ze stylistką to bowiem nie tylko zakupy! To nauka oceniania produktów pod kątem jakości, dobieranie fasonów do sylwetki oraz okazji, a także przyjemność i dobra zabawa! Co ciekawe, prawie na pewno znajdzie ona rzeczy, których sama nie zabrałabyś do przymierzalni, a które okażą się genialnym wyborem!

Osobista stylistka – co właściwie oferuje?

Poszczególne stylistki mają odmienną ofertę, ale w uogólnieniu oprócz wspólnych zakupów w galerii handlowej, istnieje opcja zakupów online lub szerszy pakiet obejmujący spotkanie u Ciebie w domu, analizę Twojej garderoby i zakupy, które uzupełnia braki w Twojej szafie! W najbardziej ekskluzywnej wersji zakupy kończą się przygotowaniem fryzury i makijażu oraz wykonaniem sesji zdjęciowej!

Jak wybrać stylistkę?

Zanim skorzystasz z usługi stylistki, wybierz te właściwą! Jak to zrobić? Przejrzyj oferty dostępne w Twojej okolicy. Wiele stylistek udostępnia zdjęcia lub filmiki swoich stylizacji, a także przeglądy ofert sklepów w danym sezonie. Dzięki takim wpisom i zdjęciom przekonasz się, czy dana osoba odpowiada Twojemu gustowi. Wspólne poczucie estetyki jest bardzo ważne!

Przeczytaj także opinie dostępne w sieci! Czy inne klientki były zadowolone? Czy czuły się “dopieszczone”? Pamiętaj, że podczas takiego wyjścia powinnaś być w centrum uwagi. Stylistka powinna zadbać, by klientka czuła się komfortowo, była szczęśliwa i miała poczucie dobrze wykorzystanego czasu oraz pieniędzy! Ta praca wiąże się z wysokim poziomem “opieki” nad klientami.

Ile kosztują zakupy ze stylistką?

Koszt usługi zależy od miejscowości oraz wybranego pakietu i zaczyna się mniej więcej od 200zł za zakupy online. W niektórych galeriach handlowych jest możliwość skorzystania z porad ich stylisty, co jest zazwyczaj bezpłatne.

Wahasz się? Na koniec pamiętaj, że taki zakup to inwestycja w siebie i/lub własną markę, a także pozytywny krok w kierunku wymarzonego stylu życia. Odpowiednia garderoba wpływa bowiem na poczucie własnej wartości, pewność siebie oraz postrzeganie Cię przez innych ludzi. Kilka godzin na zakupach ze stylistką to coś więcej niż przymierzanie ubrań!

Leave a Reply