Blog

Betcris – co warto wiedzieć o tym bukmacherze?

by in Blog 14 stycznia, 2022

Bukmacher Betcris to stosunkowo nowy gracz na polskim rynku zakładów wzajemnych. Licencję Ministra Finansów otrzymała w 2019 roku i od tego czasu prowadzi swoją działalność w internecie. Oferuje swoim graczom zakłady bukmacherskie, zakłady na żywo oraz możliwość obstawiania e-sportu i sportów wirtualnych. W tym artykule przedstawiamy bonusy i promocje, jakie przygotował dla swoich graczy. Znajdziesz tutaj też informacje o dostępnych metodach płatności. Zapraszamy do lektury!

Bukmacher Betcris – oferta powitalna dla nowych klientów

Bukmacher Betcris, podobnie jak inne polskie legalne firmy, przygotował dla nowych klientów ofertę powitalną. W jej skład wchodzi obecnie freebet do kwoty 200 zł. Jest to darmowy zakład, który można wykorzystać przy obstawianiu drugiego kuponu.

Oferowany przez Betcris freebet dostępny jest dla wszystkich graczy, którzy po raz pierwszy założą konto u tego bukmachera. Rejestracja nie powinna zająć więcej niż 2-3 minuty i polega na podaniu podstawowych danych osobowych, takich jak:

 • imię i nazwisko
 • adres zamieszkania
 • PESEL
 • numer dowodu osobistego

Kiedy konto gracza zostanie utworzone, niezbędne jest dokonanie wpłaty oraz postawienie pierwszego zakładu za minimum 20 zł. Niezależnie od tego czy kupon zostanie rozliczony jako wygrany czy przegrany, bukmacher Betcris przyzna nam freebet w wysokości 50% premierowej stawki. Darmowy zakład można wykorzystać na dowolny kupon o kursie równym lub większym niż 1.80, składający się z co najmniej 3 zdarzeń z minimalnym kursem 1.30.

Bukmacher Betcris – bonusy i promocje dla wszystkich

Oferta powitalna to nie wszystko co bukmacher Betcris przygotował dla swoich klientów. Każdy gracz może skorzystać z szeregu licznych bonusów. Do dyspozycji są następujące promocje:

 • Totalny zwrot podatku
 • Kursowy boost
 • Tuesday cashback
 • Betcris+
 • 25 PLN dla fanów e-sportu
 • Bonus urodzinowy

Wszystkie z nich posiadają osobne regulaminy dostępne na stronie Betcris. Przed skorzystaniem z oferty tego bukmachera koniecznie trzeba się z nimi zapoznać. Szczególnie należy zwrócić uwagę na warunki przyznania bonusu oraz obrotu środkami przed ich wypłatą.

Bukmacher Betcris – metody płatności

Bukmacher Betcris oferuje głównie najpopularniejsze metody płatności. Do wyboru są m.in. przelewy błyskawicznie, dzięki czemu nasze środki zostaną od razu zaksięgowane na koncie gracza. Wpłat można dokonywać poprzez:

 • Przelewy24
 • BLIK

Niezależnie od tego, który sposób dokonywania depozytu wybierzemy, bukmacher Betcris nie pobierze od nas z tego tytuły żadnej prowizji. Minimalna wpłata wynosi 10 zł, z kolei maksymalna 10000 zł. Środki księgowane są automatycznie o każdej porze dnia i nocy przez cały rok.

W przypadku wypłat gracze mają do dyspozycji tylko i wyłącznie przelewy na osobisty rachunek bankowy. Ważne jest to, że konto musi być naszą własnością. Bukmacher Betcris zatwierdza wypłaty każdego dnia w godzinach od 9:00 do 17:00. Minimalnie można przelać 20 zł, a maksymalnie 100000 zł. Środki znajdą się na naszym koncie z reguły w ciągu 24 godzin.

Leave a Reply