Blog

Spodnie lepsze od spódnicy

by in Inne 26 lipca, 2021

Należysz do osób uwielbiających chodzenie w spodniach? Jesteś typem chłopczycy? A może spodniami chcesz ukryć niedoskonałości swojej figury? To dobrze, ale pamiętaj spodnie spodniom nierówne. Żeby wyglądać w spodniach dobrze i seksownie należy dopasować ich fason i materiał do własnej figury.

Nie da się ukryć, że należą to tego rodzaju ubioru, dzięki któremu łatwo zamaskować za szerokie biodra, płaską pupę czy masywne uda. Oto kilka żelaznych zasad.

Przede wszystkim Panie z niedoskonałą figurą nie zawsze powinny kierować się trendami mody. Pamiętajcie, należy dopasować modę do siebie i wybierać z niej to co właściwe dla nas, a nie siebie dopasowywać do mody. Niestety, jest to zjawisko bardzo częste, a skutki bywają opłakane.

Krótkie nogi znakomicie zostaną optycznie „zlikwidowane” spodniami z wysokim stanem i długimi nogawkami w kant. Raczej należy unikać na tych spodniach zdobień. Uzupełnieniem będą buty na obcasie. Kobiety posiadające krótkie nogi nie powinny nosić spodni typu rybaczki, bermudy i innych o długości przed kostkę.

Płaską pupę można ukryć spodniami z niskim stanem, z poprzecznie naszytymi tylnymi kieszeniami. Dobrze jest gdy kieszenie są bogato zdobione – to one przyciągną uwagę. Jeśli nie jesteś zwolenniczką zdobień, kieszenie na Twoich spodniach powinny mieć przynajmniej klapki. One również dodadzą twojej pupie objętości. Ale zwróć uwagę aby kieszenie nie były zbyt szeroko rozstawione – to niestety spłaszcza pupę. Noś raczej spodnie o kroju sportowym. Twoje spodnie nie powinny być elastyczne.

Gdy twoim problemem jest zbyt duża pupa zakładaj spodnie lekko rozszerzane lub z prostymi nogawkami. Raczej z szerokim pasem. Nie zakładaj spodni z rozjaśnieniami, przecieraniami w górnej części. W żadnym wypadku nie zakładaj wąskich rurek. Pupa optycznie zrobi się wówczas wielka i wyglądać to będzie bardzo mało atrakcyjnie.

Jeżeli masz zbyt szerokie biodra wybieraj spodnie o kroju chłopięcym. One doskonale maskują dysproporcje figury. Są panie, które kupują nawet wręcz męskie spodnie żeby zatuszować tę niedoskonałość.

Dla pań z masywnymi udami idealne będą spodnie proste, niezbyt wąskie w udach (nie opinające ich) lub szerokie szwedy. Idealnie gdyby uszyte były z miękkiego, lejącego, lekkiego materiału. Ciemny kolor dodatkowo wyszczupli uda. Spodnie powinny być gładkie, bez ozdób, kantów i stretchu.