Blog

Jak pozbyć się wąsika? Domowe sposoby kontra depilacja laserowa

by in Blog 26 marca, 2022

Obecnie dostępność kosmetyków oraz urządzeń do przeprowadzania różnorodnych zabiegów jest tak duża, że wiele czynności pielęgnacyjnych można wykonać samodzielnie w domu. Z tego względu wiele kobiet decyduje się na samodzielną walkę z wąsikiem. Pęseta, plastry, kremy do depilacji – z niechcianym owłosieniem można walczyć na wiele sposobów. Jednak czy warto toczyć walkę z kobiecym wąsikiem w domu? Czy lepiej jest zdecydować się na laserowe usuwanie wąsika Łódź? Odpowiadamy na to pytanie.

Domowe sposoby na walkę z wąsikiem

Wąsika można pozbyć się na kilka sposobów. Można do tego użyć pęsety, plastrów lub kremów do depilacji. Niestety takie zabiegi nie dość, że są bolesne, to nie przynoszą pożądanych rezultatów. Wydepilowany domowymi sposobami wąsik szybko odrasta, a zabieg trzeba powtórzyć po raz kolejny i tak w kółko. Oprócz tego, że domowa depilacja daje krótkotrwałe efekty, to może też podrażniać delikatną skórę wokół ust. Czy na domowej depilacji można zaoszczędzić? Zależy, na jaki sposób się zdecydujesz. Pasty i plastry kosztują od kilku do kilkunastu złotych za opakowanie. W ciągu roku na samą depilację wąsika możesz wydać ok. 100 zł, a nawet więcej, jeśli wybierzesz droższe produkty. Najtańsza jest pęseta jednak wyrywanie nią włosków to żmudny, czasochłonny i bolesny proces.

Laserowa depilacja wąsika

Laserowe usuwanie owłosienia jest bezbolesne i co najważniejsze przynosi długotrwałe efekty. Wystarczy kilka zabiegów, aby pozbyć się niechcianych włosków raz na zawsze. Wydepilowane laserem włoski nie odrastają, a cały zabieg jest bezbolesny. Warto zdecydować się na laserową depilację w sprawdzonej klinice, ponieważ możesz pozbyć się problemu z nadmiernym owłosieniem na twarzy. Dobrze przeprowadzona laserowa depilacja jest bezpieczna i przynosi naprawdę dobre rezultaty.

Koszt depilacji laserowej wąsika to ok. 100-150 zł za jeden zabieg. Zabiegów należy powtórzyć kilka w zależności od otrzymanych rezultatów. Warto jednak pamiętać, że depilacja laserowa pozwala pozbyć się niechcianego owłosienia na zawsze. Nie będziesz musiała już wydawać pieniędzy na kosmetyki drogeryjne przeznaczone do depilacji okolic twarzy.

Podsumowując, laserowa depilacja wąsika jest skuteczniejsze niż domowe sposoby. Jeśli wąsik jest Twoim kompleksem i wstydzisz się go, to depilacja laserowa powinna Cię zainteresować. Zabieg nie trwa długo i jest bezbolesny w przeciwieństwie do wyrywania włosków pęsetą czy też plastrami. Umów się na konsultacje w klinice i dowiedz się, jak dokładnie wygląda cały zabieg.

Leave a Reply