Blog

Odpowiednie ubrania na trening

by in Blog 10 lipca, 2021

Sport to zdrowie – a na nim się nie oszczędza. Jednak, gdy kompletujemy strój na ćwiczenia, często okazuje się, że jest on znacznym uszczupleniem dla naszego portfela. Jak kupić dobre, markowe ciuchy sportowe za niewielką cenę?

Według potrzeby

W odróżnieniu od ubrań codziennych, ciuchy na trening nie muszą być kupowane w ilościach hurtowych. Wystarczy jeden komplet – spodnie, koszulka i bluza – oraz ewentualny zestaw na zmianę. Przed zakupem zastanówmy się, czy dana rzecz jest nam w tym momencie potrzebna. Może się bowiem okazać, że w szafie posiadamy już trzy koszulki treningowe, a następną chcemy kupić tylko dlatego, że nam się podoba. Dobrym wyjściem jest pozostawienie decyzji o zakupie na następny dzień – jeżeli nadal tej bluzki pragniemy i wiemy, że nam się przyda, możemy się na nią zdecydować.

Obniżki

Nawet w sklepach sportowych możemy trafić na sezonowe promocje – chociażby przy zmianie konfekcji z letniej na zimową i odwrotnie;) Warto więc śledzić okazje na stronach internetowych i w sklepach stacjonarnych, szukać najkorzystniejszych okazji oraz śledzić wyprzedaże asortymentu. Chociaż zazwyczaj w markowych sklepach sportowych znajdujemy ceny z wyższej półki, podczas promocji możemy tam dużo taniej kupić dobrej jakości produkty.

Internet

W dobie załatwiania wszystkich spraw w sieci także sklepy sportowe postanowiły skorzystać z tej opcji i umożliwić klientom zakupy internetowe. W efekcie możemy w ten sposób nabyć wszystko: od strojów kąpielowych, poprzez piłki do koszykówki, aż po kurtki i spodnie narciarskie. Niektóre sklepy oferują także korzystne warunki zakupu i dostawy – na takich zakupach wyjdziemy więc korzystniej, niż na wycieczce do sklepu stacjonarnego.

Sieciówki

W czasie zakupów w centrach handlowych możemy natknąć się na działy sportowe popularnych sieciówek. Producenci oferują najczęściej topy i koszulki treningowe, spodnie oraz bidony na rower. Produkty te kuszą niską ceną i ciekawym wyglądem. Jedyną ich wadą jest fakt, że nie są markowe – jakość wykonania będzie więc zdecydowanie niższa. Jeśli jednak potrzebujemy stroju do sporadycznych ćwiczeń, jak najbardziej możemy zdecydować się na tego typu oszczędność.

Leave a Reply