Blog

Z czym nosić espadryle?

by in Blog 16 września, 2021

Koniecznie trzeba zdawać sobie sprawę, że omawiane espadryle są idealnym połączeniem między letnim obuwiem krytym, a sandałami. W zdecydowanej większości przypadków są one wykonane z naturalnych tkanin, które przepuszczają powietrze. Doskonale sprawdzą się one w upalne dni. Nie wszyscy jednak wiedzą, z czym dokładnie powinno się nosić espadryle.

Jakie stylizacje mogą przyciągnąć uwagę innych osób?

Należy mieć świadomość, że omawiane buty są zarówno lekkie, jak i przewiewne. Ponadto świetnie komponują się praktycznie z każdą stylizacją. Nie można zapomnieć, że tego typu buty są zabudowane. Oznacza to, że są bardziej eleganckie od japonek czy klapek. Można założyć złote, białe, czarne lub białe espadryle do marynarki i jasnych spodni o długości 7/8. Stylizacja może być uzupełniona kapeluszem i ciekawą torbą.

Kwieciste wzory

Jak wiadomo bardzo duża liczba przedstawicielek płci pięknej latem preferuje stylizacje kwieciste. Panie mogą podkreślić swoją urodę odważniejszymi sukienkami z odkrytymi plecami i na cienkich ramiączkach. Oczywiście założenie szpilek do wspomnianej stylizacji będzie wyborem niezwykle eleganckim. Kobiety coraz częściej stawiają jednak na wygodne obuwie. Doskonałym rozwiązaniem mogą być espadryle. Warto wiedzieć, że buty na koturnie oraz płaskie mogą perfekcyjnie dopełnić letnią kreację.

Zwiewne oraz luźne bluzki

Należy mieć świadomość, że z roku na rok coraz większą popularnością cieszy się połączenie krótkich spodenek z postrzępionymi nogawkami na końcach z luźnymi oversizowymi bluzkami. Uzupełnieniem stylizacji mogą być espadryle. Ponadto do wspomnianego połączenia świetnie będą nadawały się koszulki z nadrukami, jednokolorowe t-shirty czy haftowane bluzki. Godny uwagi jest fakt, że nie ma żadnych ściśle określonych reguł, jeżeli chodzi o kolor. Kobieta może postawić na espadryle w kolorze nude, czerwień czy uniwersalną czerń. Panie będzie ograniczała tylko ich własna wyobraźnia.

Czego warto unikać?

Koniecznie trzeba zdawać sobie sprawę, że zarówno męskie, jak i damskie espadryle powinny być zawsze noszone na gołą stopę. Złym rozwiązaniem będzie założenie do omawianego rodzaju butów rajstop lub skarpetek. Nie jest również rekomendowane łączenie espadryli ze strojami wieczorowymi czy klasycznymi spodniami w kant. Stylizacja nie będzie wtedy prezentowała się atrakcyjnie. Oczywiście kobiety powinny eksperymentować. Nie powinny trzymać się jasno określonych reguł modowych. Panie będą mogły wtedy poczuć się pięknie i stylowo. Nie jest zalecane przy wyborze butów sugerować się tylko ceną.

Leave a Reply