Blog

Naklejki na samochód, skórzane fotele i breloczki czyli sposoby na zmiane wyglądu auta

by in Ciekawostki, Dekoracje, Technologia 2 września, 2020

O swój samochód dbasz – to nie ulega wątpliwości. Gdy się ubrudzisz to jedziesz z nim na myjnię a gdy coś stuka w silniku to wybierasz numer do zaufanego mechanika. Jeżeli na lakierze pojawi się rysa to dzwonisz do lakiernika. Pewne jest, że Twój samochód jest jedną z cenniejszych rzeczy jakie posiadasz. Wiele osób chce przyoozdobić swóje auto. Niektórzy wybierają gadżety aby odpicować wnętrze. Na przykład skórzane nakładki na fotele lub breloczki dyndające przy lusterku. Osoby które chcą upiększyć swoje auto z zewnątrz wybierają naklejki na samochód lub zmieniają jego wygląd tak aby wyglądał na bardziej sportowy dodając przykładowo customowe reflektory.

Naklejki na auto najtańszą opcją

Naklejki na samochód są jedną z najtańszych opcji zmiany wyglądu naszego auta. Po pierwsze są dość tanie. Gdybyśmy chcieli przemalować nasze auto na inny kolor to musimy się liczyć z wydatkiem rzędu nawet kilkunastu tysięcy złotych. Naklejki możemy kupić w cenie kilku-kilkunastu złotych za sztukę.

Kolejnym plusem nalepek na samochód jest to że są wykonane z ekologicznych materiałów i można je łatwo usunąć z karoserii samochodu. Jeżeli wzór który umieściłeś na swoim aucie Ci się znudził to wystarczy suszarka lub wacik nasączony ciepłą wodą i kilka minut wolnego czasu. Jeżeli znudzi Ci się kolor Twojego samochodu (po przemalowaniu go na inny) to nie masz innego wyboru jak przemalować go ponownie.

Czy wolno oklejać rysy lub rdzę?

W żadnym wypadku nie wolno tego robić! Producenci naklejek na samochód informują o tym swoich klientów. Przed umieszczeniem wzoru na samochodzie należy dokładnie sprawdzić czy nie przyklejamy naklejki na uszkodzenie lub rdzę. Jeżeli potrzebujesz pozbyć się rysy lub korozji to udaj się do odpowiedniego fachowca. Naklejkę należy umieszczać tylko na nieuszkodzone części samochodu.

 

 

 

Leave a Reply