Blog

Najlepsze upominki dla kobiety

by in Dom, Rodzina 9 czerwca, 2020

Prezent dla kobiety? Ale jaki?

Zazwyczaj mężczyzna kupujący prezent dla kobiety to mężczyzna nieszczęśliwy…

No bo, jak wybrać prezent dla kobiety? Żeby dobrze trafić w kobiecy gust najlepiej byłoby być kobietą, choć na chwilę znaleźć się w kobiecej skórze lub chociażby poznać kobiecą duszę na wylot. Niestety to udaje się rzadko i takich wytrawnych znawców jest mało na świecie, więc wybór godnego prezentu jest raczej trudny.

Prezentem, który ucieszy niemal każdą kobietę są kwiaty. Niektóre kobiety twierdzą, że nie lubią dostawać kwiatów. Narzekają, że one zajmują tylko miejsce, że są niepraktyczne, że szkoda pieniędzy, bo i tak szybko więdną. To tylko taka kokieteria, bo kiedy je dostają zawsze na ich buziach gości uśmiech. Panowie często kupują kwiaty z braku innych pomysłów, ale warto trochę się wysilić i na przykład kobiecie, która ceni ekologię kupić kwiaty doniczkowe, które są równie piękne. W kwiaciarniach mamy spory wybór kwiatów ciętych, dlatego dla każdej pani możemy dopasować wiązankę odpowiednią do jej charakteru. Delikatnej frezje lub stokrotki, dla kobiety ekstrawaganckiej odmiany egzotyczne. Wszystkim paniom na pewno spodobają się piękne i zawsze modne róże.
Każda kobieta na pewno ucieszy się z ulubionych słodyczy. Ale należy pamiętać, że to nie powinien być osobny prezent, ale raczej dodatek. Jeśli nic innego nie przychodzi panom do głowy mogą połączyć je z kwiatami i to już będzie stanowić miły podarek. W sklepach i cukierniach mamy gustownie zapakowane słodkości. Możemy wybrać też te ręcznie robione, bardziej wykwintne i droższe.

Prezentem, o którym marzy każda kobieta jest mała błyskotka. Niepisaną zasadą jest, by mężczyzna kobiecie nigdy nie dawał biżuterii sztucznej. Sztuczny pierścionek czy podróbka złota na pewno odpadają. Lepiej kupić coś mniejszego, skromniejszego, z mniej wartościowym kamieniem. Jeśli panowie mogą sobie na to pozwolić finansowo wybór można pozostawić samej zainteresowanej.

Super pomysł to po prostu niespodzianka w postaci wspólnego wieczoru lub weekendu. Wspólna wycieczka za miasto, pobyt w SPA czy wypad do kina może okazać się fascynującym przeżyciem. Może to być także kolacja we dwoje w wytwornej restauracji, przytulnej knajpce czy po prostu pięknie przygotowany, romantyczny posiłek w domu. Kobiety lubią chwalić się swoim mężczyzną, pokazywać się z nim i wyjeżdżać. Taki prezent na pewno będzie udany, pod warunkiem, że wcześniej zostanie przemyślany i zaplanowany. Przy okazji przecież będzie to też fajny prezent dla niego samego!
Jeśli jednak mimo wszystko nic panom nie przychodzi do głowy zwyczajnie zapytajcie swoją kobietę o czym marzy. Takie szczere zainteresowanie będzie najlepszym prezentem…?