Blog

Poszukiwanie wody toaletowej a Match Point

by in Uroda 29 lipca, 2021

Zastanawiasz się nad tym, która woda toaletowa odzwierciedli pojawiające się oczekiwania? Szukasz czegoś, co nawiązuje do decydujących chwil? W takich okolicznościach można znaleźć wiele ciekawych propozycji, ale skupimy się wyłącznie na jednej – Match Point firmy Lacoste.

Jest to kolejny dowód na to, że francuskie perfumy zapewniają luksus.

Sportowe skojarzenie to nie przypadek

Nie ulega wątpliwości, że nazwa może kojarzyć się ze sportem. Dla niezorientowanych – możemy mówić o decydującej akcji, czyli momencie, podczas którego może zdarzyć się wiele. Warte podkreślenia jest również to, że nazwa pasuje do kompozycji (kompozycję można określić połączeniem sportu i elegancji). Jeżeli ktoś twierdzi, że takie połączenie jest niemożliwe, to znaczy, że masz wiele do nadrobienia. Ponadto trzeba wyraźnie powiedzieć, że mowa o ludziach, którzy doskonale wiedzą, co robią. Zresztą wystarczy odnieść się do początku działalności – początek funkcjonowania firmy miał miejsce w latach trzydziestych ubiegłego wieku. W takiej sytuacji mówić o ogromnym doświadczeniu, a doświadczenie zawsze może okazać się przydatne. Dobrze również mieć na uwadze, że za założenie firmy odpowiadał René Lacoste – słynny francuski tenisista (to jeszcze takie nawiązanie do nazwy perfum).

Stawianie na aktywność filozofią działalności

Wypada też podkreślić, że wspomniana propozycja jest niczym innym jak stawianiem na aktywność. Można także powiedzieć, że taka jest filozofia marki – marka działa tak, aby aktywność stała się czymś normalnym/popularnym. Dobrze też pamiętać, że i inne perfumy to namiastka tego, czego należy się spodziewać. Gdyby ktoś nie wiedział, o czym mowa – w portfolio znajdziemy także odzież, buty, skórzane dodatki i zegarki. Czy w takich okolicznościach można powiedzieć, że czegoś brakuje? Istotne jest też to, że czasem warto zdecydować się na samodzielne zapoznanie się ze szczegółami. Ponadto nie można zapomnieć o tym, że teoria jest ważna, ale praktyka najważniejsza.

Leave a Reply