Blog

Jak pozbyć się niedoskonałości skóry? 

by in Zdrowie 1 grudnia, 2021

Piękna i gładka cera jest marzeniem każdej kobiety. Nie da się zaprzeczyć, że jest to pierwsza rzecz, która rzuca się w koczy. Dlatego tak bardzo zwracamy uwagę na odpowiednią pielęgnację. Jednak nie zawsze jest ona wystarczająca. Szczególnie problematyczna jest cera skłonna do wyprysków, problem pojawia się także przy usuwaniu blizn po trądzikowych. Jak pozbyć się niedoskonałości skóry? Zobacz zabieg laserem stymulującym. 

Zabiegi laserowe na twarz

W przypadku większych problemów z cerą, których nie da się rozwiązać samymi kosmetykami, warto postawić na coś mocniejszego. Skutecznym rozwiązaniem są zabiegi laserowe. Doskonałym sposobem na pozbycie się niedoskonałości cery jest zabieg laserem stymulującym. Sprawdza się on zarówno w leczeniu trądziku, jak i usuwaniu blizn po trądzikowych oraz zmarszczek. Właściwie wykonany zabieg pozwala na uzyskanie promiennej i gładkiej cery. Warto jednak pamiętać, że efekt widoczny jest dopiero po kilku seriach. Jednak po skończonej terapii będziemy mogły się na długo cieszyć piękną cerą. Zobacz, jakie zabiegi laserowe na twarz oferuje https://medicalmedycyna.pl/

Jak działa laser stymulujący? 

Zabieg laserem stymulującym wykorzystuje się przy leczeniu cery trądzikowej. To także świetny sposób na pozbycie się blizn po trądzikowych i wygładzenie zmarszczek. Laser pozwala na dotarcie w głąb skóry i odżywienie jej na najniższych poziomach. Dzięki dogłębnej penetracji naskórka skóra staje się jędrna i gładka. Jak działa terapia laserowa? Światło lasera wpływa na włókna podporowe skóry, kolagen i elastynę. Zwiększa ich syntezę w skórze właściwej, co przekłada się na poprawę stanu cery.  Laser stymuluje metabolizm komórkowy i wspomaga procesy gojenia. 

Co ważne, zabiegi wykonywane laserem stymulującym są nieinwazyjne. Dzięki temu nie wiążą się z okresem rekonwalescencji. Za to efekty są już długotrwałe. Kiedy warto zdecydować się na zabieg laserem stymulującym? Tego typu terapia sprawdza się w leczeniu trądziku pospolitego i różowatego, usuwa blizny, ujędrnia skórę, przyspiesza proces gojenia ran i zmniejsza rozmiar porów oraz zmarszczek. 

Zabiegi laserowe na twarz i nie tylko 

Zabiegi laserowe są skuteczną pomocą w walce z trądzikiem oraz zmarszczkami. Jednak znajdują zastosowanie także w innych dziedzinach. Jedną z nich jest trychologia. Terapię laserową można wykorzystać także na włosy. I to wcale nie do ich usunięcia. Laser o działaniu biostymulującym pozwala zwiększyć porost włosów u osób borykających się z łysieniem. Światło lasera poprawia mikrocyrkulację i aktywizuje mieszki włosowe. Dzięki temu włosy stają się silniejsze.