Blog

Konkursy Internetowe dla każdego

by in Życie codzienne 14 stycznia, 2019

Masz niezwykły talent i chcesz pokazać swoje umiejętności światu? A może pragniesz wziąć udział w konkursie, ale nie jesteś pewien czy konkurs o takiej tematyce istnieje? Z radością Ci pomożemy. Wystarczy, że wejdziesz na naszą stronę gdzie znajdziesz konkursy aktualne i sprawdzisz wszystko to co Cię interesuje.

Każdy znajdzie coś co przyciągnie jego uwagę na dłużej

Na naszej stronie istnieje prawie 10 000 konkursów o najróżniejszej tematyce: od konkursów plastycznych i fotograficznych po konkursy NON STOP to oznacza, że dany konkurs nigdy się nie skończy. Poza “typowymi” konkursami istnieją również konkursy SMS-owe, promocyjne, na blogach i na Facebooku oraz konkursy, w których są gwarantowane nagrody. Jeżeli chcesz podać nam konkurs, który nie został umieszczony na naszej stronie, a według Ciebie powinien się tam znaleźć wystarczy, że klikniesz w zakładkę: Dodaj konkurs, postąpisz według wskazówek i gotowe. Twój konkurs zostanie jak najszybciej dodany.

Forum dla konkursowiczów

Na stronie istnieje również forum, na którym można prowadzić dyskusje, dzielić się wrażeniami i poznawać fascynujących ludzi. Forum dzieli się na sześć kategorii, zależnie od tego co w danej chwili jest Ci najbardziej potrzebne:

  1. Konkursy-można prowadzić dyskusję na temat konkursów oraz wygranych.
  2. Rozmowy-prawie na wszystkie tematy: od żartów na poprawę humoru po informacje okolicznościowe np. dotyczące świąt, sportu i akcji charytatywnych.
  3. Opinie-można wyrażać swoje przekonania na temat możliwych udoskonaleń na stronie.
  4. Pomoc-nie wiesz jak coś zrobić lub gdzie kliknąć, a boisz się kompromitacji? Napisz do nas, a z pewnością dowiesz się tego czego potrzebujesz.
  5. Czarna lista-czego należy unikać oraz w jakich konkursach nie powinno się brać udziału.
  6. Inne-wszystko cokolwiek jest jeszcze związane z naszą stroną, a nie pasuje do powyższych kategorii.

Na naszym FAQ zostały umieszczone pytania i odpowiedzi na tematy ogólne, konkursowe i związane z profilem np. dlaczego zmienia się liczba nadesłanych konkursów lub jak dodać avatar? W razie jakichkolwiek problemów można skontaktować się z twórcą strony w zakładce: Kontakt.

Posiadamy również kalendarium, które, poza dzisiejszą datą pokazuje też zakończone konkursy. Dla wygodniejszego znalezienia określonego konkursu zostały one podzielone na odpowiednie kategorię. Aby jeszcze bardziej udoskonalić naszą stronę możliwa jest również zmiana wizualna wizerunku strony, aby jeszcze bardziej udogodnić Wam jej oglądanie.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia strony, bo to wszystko jest dla Was abyście brali udział w konkursach, wygrywali nagrody i spełniali swoje marzenia!

Leave a Reply