Blog

Bielizna modelująca, czyli sekret idealnej sylwetki

by in Blog 10 marca, 2022

Każda z kobiet dąży do idealnego wygląda. Czasami jednak jest to dążenie bez celu, jeśli za wzór stawiamy sobie gwiazdy MTV czy celebrytki z brukowców. Patrząc na kobiety z okładek kolorowych czasopism zastanawiamy się co kryje się pod tą obcisłą kreacją, skoro ta gwiazda wygląda w niej tak dobrze. Pamiętajmy, że nie ma kobiet idealnych i każda, nawet ta najszczuplejsza, ma swoje mankamenty.

A zatem co jest pod tą kreacją? Czy są to czary, czy może bielizna modelująca sylwetkę – prosta technologia, która wygładza, unosi, wyszczupla i podkreśla to, co podkreślać powinna. Odpowiedź znajdziecie poniżej.

Jeśli posiadasz sukienki, które wiszą w szafie czekając na chwilę, aż schudniesz lub przytyjesz, nie martw się jeśli ta chwila nie nadchodzi. Wyciągnij sukienkę i nabierz pewności siebie, mamy dobrą wiadomość. Żadna kreacja nie wypadnie dobrze, jeśli zamiast podkreślać nasze kształty podkreśli nasze niedoskonałości. Jeśli jesteś kobietką, która ma odstający brzuch, oponkę, obfite uda lub dwie bułki tłuszczowe pod biustem, jest na to rada. Oczywiście pomijam fakt koniecznej aktywności fizycznej, gdyż nie oszukujmy się – tłuszcz trzeba spalić, a nie wcisnąć go gdzieś do środka.

Natomiast są drobne środki zaradcze w postaci bielizny modelującej lub korygującej sylwetkę. Jest to bielizna wykonana ze specjalnych elastycznych włókien, które są bardzo ciasto splecione. Dzięki temu bielizna uciska nasze ciało i wygładza. Zaleca się dobrze dobrać rozmiar takiej bielizny, gdyż nie możne ona powodować uczucia „braku oddechu”. Takiej bielizny nie powinnyśmy nosić zbyt długo, gdyż nasze ciało powinno odpocząć. Najlepsza bielizna modelująca jest bezszwowa i nie ma metek od wewnątrz.

Odpowiednio dobrana bielizna wyszczuplająca ładnie wygładza niedoskonałości i uwydatnia atuty sylwetki.

Bielizna wyszczuplająca brzuch

Najpopularniejszym rodzajem bielizny wyszczuplającej brzuch są figi lub stringi modelujące. Figi modelujące brzuch i boczki są bardzo wysokie i ciasne, czasami połączone są ze spodenkami, które opinają uda. Powodują, że cały niesforny brzuch jest mocno spakowany i schowany w środku. Daje to bardzo dobry efekt, gdyż obcisła sukienka, którą zakładamy opada gładko na materiale bielizny, a nie opina naszego ciała. Dodatkowo można zastosować pas na brzuch, który uciśnie go dodatkowo i schowa tłuszczowe bułki pod biustem.

Alternatywą dla wyżej wymienionych elementów bielizny modelującej jest body, które oprócz wygładzenia brzucha dodatkowo podnosi biust do góry. Istotną kwestią jest odpowiednio dobrany rozmiar bielizny wyszczuplającej.

Pamiętajmy, ze nie może ona nas za bardzo uciskać, gdyż da to niepożądany efekt. Pupa, jak i brzuch powinny być ujęte w bieliźnie w całości i dzięki temu ładnie podkreślone. Miseczka stanika może zawierać dodatkowy push – up, aby unieść biust do góry. Zalecamy zapoznać się z opisem rozmiarów bielizny na stronie sklepu.

Jeśli pragniesz wymodelować swoją pupę najlepszym rozwiązaniem będą figi modelujące pośladki i unoszące je do góry. Jak to możliwe? Figi uszyte są ze specjalnego materiału i oprócz podstawowej funkcji modelowania pasa korygują tył – podnoszą pośladki, tworząc tzw. brasilian effect. Służy temu wszyta wkładka. Specjalny układ szwów podnosi i uwypukla pośladki.

Figi modelujące pośladki

Legginsy, które mają wbudowany pas z grubej gumy ukryją niedoskonałości w okolicy talii, dodatkowo uniosą pośladki dzięki zaawansowanemu systemowi push-up.

Majtki powiększające pupę

Bielizna modelująca sylwetkę jest zarówno dla kobiet kształtnych, jak i szczupłych. Jeśli jesteś kobietką, która poszukuje kształtów w swoim ciele i pragnie wyglądać jeszcze bardzie kobieco polecamy wybrać majtki powiększające pupę, jak i body ze stanikiem push-up. Klasykiem w tej kwestii będą również figi unoszące pośladki do góry.

Leave a Reply