Blog

Impreza w plenerze – zamów designerski namiot

by in Blog 21 grudnia, 2021

Imprezy w plenerze są coraz popularniejsze – mogą być to zarówno wielkie wesela, kameralne spotkania czy też eventy biznesowe. Jednak aby zorganizować takie wydarzenie, niezbędne będą namioty imprezowe. Są bardzo praktyczne – dzięki nim goście będą mogli się bawić na świeżym powietrzu, ale jednocześnie będą mieli się gdzie schować, gdy zacznie być zimno. Co jeszcze warto wiedzieć o tych namiotach?

Namioty na wesele

Namiot imprezowy można na przykład świetnie wykorzystać na wesele. Dzięki temu można zorganizować tę imprezę w krystalicznie białym wnętrzu, a ciężko będzie to osiągnąć w jakimkolwiek innym pomieszczeniu. Wesele na świeżym powietrzu i w otoczeniu natury to z pewnością doskonały pomysł, gwarantujący niezapomnianą zabawę. Wesele w namiocie ma też wiele innych zalet – można niemal dowolnie zaaranżować takie wnętrze i dopasować je do potrzeb oraz liczby zaproszonych gości.

Na imprezy firmowe

Namioty, które można zamówić na stronie są często wykorzystywane na imprezy integracyjne, ale też na znacznie bardziej eleganckie wydarzenia – na przykład na galę. Zalety są tu podobne, jak w przypadku wesel – można je niemal dowolnie zaaranżować i na przykład ozdobić w firmowe barwy.

Nie tylko na lato!

Chociaż takie namioty kojarzą się przede wszystkim z imprezami w cieplejsze dni, to również w zimę można je ciekawie wykorzystać – o ile oczywiście zamówi się specjalne ogrzewanie. Jeśli jednak będzie ono zapewnione, to goście nie odczują żadnego dyskomfortu. Namioty można też wykorzystać jako swego rodzaju powiększenie przestrzeni – gdy na przykład dom jest za mały, by zmieścić odpowiednią liczbę gości.

Namiot w 24 godziny

Kolejnym mitem, związanym z namiotami tego typu, jest to, że ich przygotowanie jest czasochłonne. Tymczasem istnieje na rynku kreator namiotów. Pozwala on w zaledwie kilka minut stworzyć namiot pod odpowiednie potrzeby – można wybrać materiał, wymiary, jak i szczegóły konstrukcyjne. Taki namiot przyda się więc, gdy na przykład plany co do eventu czy imprezy zmienią się w dosłownie ostatniej chwili.

Leave a Reply