Blog

Jaką skrzynkę na listy wybrać?

by in Blog 18 czerwca, 2021

Ludzie, zejdźcie z drogi, bo listonosz jedzie- śpiewali Skaldowie w czasach, gdy pojawienie się pracownika poczty budziło sensację. To nam przypomina, jak ważnym elementem naszej rezydencji była i jest skrzynka na listy.

Wybór tylko z pozoru wydaje się oczywisty.

W dzisiejszych czasach nasza skrzynka już tylko z nazwy pozostaje skrzynką na listy. Dzisiejsi listonosze często obarczeni są ulotkami, gazetkami i innymi produktami, które nie tylko swoje ważą, ale też zajmują sporo miejsca. Nie dopuśćmy do sytuacji, by w trakcie naszych wojaży wakacyjnych w skrzynce zabrakło miejsca na naprawdę ważne rzeczy, rachunki czy pismo z urzędu.
Niewielu z nas też wie, że w ogóle posiadanie skrzynki pocztowej jest obowiązkiem obarczonym karą administracyjną, podobnie jak np. posiadanie numeru na budynku.

Czym kierować się przy wyborze skrzynki na listy?

Wygląd- nasza skrzynka jest nie tylko pojemnikiem na korespondencję, ale również stanowi o pierwszym wrażeniu, jakiego doznają nasi goście. Precyzyjnie wykonane produkty ze stali szlachetnej, często o awangardowych kształtach zdają się świadczyć o nowoczesności gospodarzy. Błyszcząca struktura skrzynki idealnie pasuje do każdej powierzchni drzwi czy też ściany, stanowiąc niejako gustowną ozdobę.
Również dla miłośników historii znajdą się w naszym sklepie prawdziwe perełki. Stylizowane skrzynki doskonale wkomponują się w otoczenie drewnianej lub murowanej rezydencji, podkreślając jej wyjątkowość.

Funkcjonalność- nasza skrzynka na listy powinna być pojemna. Idealnym rozwiązaniem są dodatkowe uchwyty lub pojemniki na wspomniane już ulotki i gazety. Nie ma niczego bardziej żałosnego niż widok przepełnionej skrzynki i co gorsza, wystających z niej brzegów korespondencji, której nie udało się dopchnąć. Nie bez znaczenia jest też kwestia wyboru sposobu mocowania. Nie każdy chce lub może przytwierdzać skrzynkę bezpośrednio do drzwi czy ściany. Skrzynki stojące idealnie wpasują się w otoczenie, nadając tym samym niepowtarzalny styl naszemu domostwu, tym bardziej że duża gama kolorów pozwoli nam dobrać produkt odpowiednio do otoczenia.

Skrzynki na listy znajdujące się w ofercie naszego sklepu są nie tylko gwarancją solidności, ale też estetyki. Szerokie spektrum stylizacji, od antyku po wiek XXI sprawia, iż nawet bardzo wybredny klient znajdzie dla siebie coś odpowiedniego dla podkreślenia swojego stylu i elegancji.
W przypadku jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu. Nie bez znaczenia jest również Państwa opinia, która pozwoli nam jeszcze lepiej dostosować asortyment do Państwa potrzeb, o czym z przyjemnością poinformujemy za pośrednictwem naszego newslettera.

Leave a Reply