Blog

Najbardziej pomysłowe prezenty pod choinkę dla rodziców

by in Blog 6 listopada, 2018

Nie masz pomysłu na prezent świąteczny dla rodziców? W poniższym artykule znajdziesz propozycje na eleganckie prezenty pod choinkę dla rodziców.

Najbardziej pomysłowe prezenty pod choinkę dla rodziców

Świąteczne prezenty to coś na co wszyscy czekają co roku w wigilijny wieczór. Upominki wręczamy nie tylko tym najmłodszym członkom rodziny, ale także rodzicom, dziadkom czy wujostwu. Jak co roku przed świętami zaczynasz się zastanawiać nad propozycją prezentu dla swoich bliskich. Niestety często zdarza się, że zakupy świątecznych podarunków odkładamy na ostatnią chwilę. Czasem brakuje nam pomysłu a sama myśl o tym, że już wkrótce będziemy biegać po sklepach i szukać idealnego prezentu wprawia nas w zakłopotanie. Nie dajmy się zwariować, jeśli odpowiednio wcześnie zabierzemy się do tematu to oszczędzimy sobie wiele czasu i stresu w przedświątecznej gonitwie.

Na rynku dwoi się i troi od pomysłów na prezenty dla dzieci a co dla naszych starszych członków rodziny? Co kupić pod choinkę rodzicom? Wielu z nas zadaje sobie to pytanie. Zazwyczaj chcemy, aby prezent był elegancki a zarówno praktyczny i sprawiał wiele radości. Oto kilka propozycji na eleganckie prezenty pod choinkę dla rodziców.

Szkatułki z grawerowaniem

Ciekawą propozycją na prezent dla rodziców są ekskluzywne zestawy belgijskich pralin w drewnianym pudełeczku. Na takiej skrzyneczce możemy dodać własny grawer, krótką dedykację, która upamiętni od kogo i z jakiej okazji upominek został otrzymany. Takie skrzyneczki ze słodkościami to wspaniałe prezenty świąteczne dla rodziców.

Eleganckie dekoracje do domu

Kolejnym interesującym pomysłem na prezenty gwiazdkowe zdają się być personalizowane dodatki do wnętrz. Antyrama ze zdjęciem dzieci i wnuków, poduszki ze specjalnym nadrukiem czy ręczniki z oryginalnym haftem to zarazem szykowne i praktyczne upominki bożonarodzeniowe.

Voucher upominkowy

Taki prezent na Boże Narodzenie to z pewnością strzał w dziesiątkę! Z pewnością motywuje on bliskich do spędzenia większej ilości czasu ze sobą nawzajem. Czyż nie o to właśnie chodzi w Świętach Bożego Narodzenia? Podaruj swoim rodzicom pod choinkę bilety do teatru bądź kina, voucher do spa, czy też voucher na kolację do osobliwej restauracji.

Zestawy upominkowe

Bardzo ciekawym pomysłem na eleganckie prezenty pod choinkę dla rodziców mogą być również kosze prezentowe. Na święta możemy pozwolić sobie na nieco więcej, dlatego też komponując taki zestaw możemy do niego dodać dobrej jakości kawę, herbatę oraz czekoladowe prezenty na święta.

Książki i płyty zawsze na czasie

Książka ulubionego autora Twojego Taty bądź płyta cenionego prze Twoją Mamę zespołu to z pewnością miły upominek na Święta. Jeśli chcesz, aby ten z pozoru zwykły prezent nabrał uroku to zadbaj o odpowiednią oprawę. Każdy prezent możesz elegancko zapakować w papier ozdobny ze wstążką bądź kolorowy kartonik wypełniając go specjalnymi wypełniaczami tak, aby osoba obdarowywana nie wiedziała co znajduje się w środku. Odpowiednio zapakowany prezent z pewnością zostanie zapamiętany.

Leave a Reply