Blog

Porady dietetyczne

by in Blog 3 sierpnia, 2021

Poświęciłeś się radykalnej zmianie swojego stylu życia, wraz z ostatecznym celem utraty wagi, a także naturalnie także uzyskania zdrowego ludzkiego ciała. Zaczynasz jednak z wielką odwsagą, jednak po tygodniu zaczynasz być świadomy, głównie dzięki wszystkim pokusom, z którymi codziennie się zmagasz.

Aby zachęcić do nowego życia, chciałbym dać ci trzy zasadnicze sugestie do twojej pierwszej strategii, która zostanie podtrzymana. Dzięki temu będziesz w stanie utrzymać się na swoim ostatnim celu: zdrowe ciało o zdrowym tłuszczu!

3 najlepsze porady dietetyczne dla Ciebie:

Wskazówka dietetyczna numer 1: Woda pitna!

Niezależnie od tego, czy przestrzegasz diety, czy nie: Woda pitna nie zawsze jest świetnym pomysłem. Jeszcze mocniejszy: to bardzo ważne! Czy zdawałeś sobie sprawę z tego, że możesz przez jakiś czas obejść się bez jedzenia, ale bez wody można zrobić kilka dni? Woda to nie tylko nawilżanie ciała, co oznacza, że możesz pracować optymalnie, ale jest to również świetna wskazówka do wypełnienia swojego brzucha, w minutach, w których masz niekontrolowane pragnienie gryzienia.

Zanim zaczniesz tę frytkę, napij się oryginalnej szklanki zwykłej wody. W większości przypadków jest pragnienie. Więc najpierw wypij szklankę świeżej wody, zanim zrobisz z workiem frytek. Prawdopodobnie włożysz tę torbę z powrotem do szafki.

Czy masz kłopoty z wodą pitną? Nie lubisz wody? Następnie spróbuj umyć go odrobiną syropu z mięty pieprzowej. Oczywiście syrop ten powinien być słodzony jak najmniej. Ale jeśli jest oczyszczony, nie jest tak źle: ilość cukru jest tak skromna, że możemy zawieść.

Innym wyborem na wypicie dodatkowej wody jest fantastyczna filiżanka herbaty ziołowej, najlepiej także zielonej herbaty, którą kupujesz od eksperta.

Porada nr 2: Jedzenie nieświadomie

Z kultury jedzenie nieświadomie dzieje się najczęściej po kolacji. Po prostu jesz, a także wracasz na sofę. Wyczerpany w dniu, który ostatecznie leży, jest oczywiście doskonała filiżanka java. Piękny tort częścią tej Javy. Po miseczce szybko przełączasz się na napój. A bulgotanie bez pycha, oczywiście, nie jest kompletne. Szybciej niż worek frytek, kwiatów koktajlowych i kawałków kiełbasy określa stół.

Jest to jednak nawyk niezwykle niezdrowej zależności. Jednak nie tylko możesz otrzymać dużo dodatkowych kalorii w ostatniej chwili tego dnia, ale twój żołądek jest również nadmiernie nasycony tą metodą, aby spać spokojnie.

Nawiasem mówiąc, nawet nie jesteśmy tak biedni, ponieważ Francuzi jedzą pół do dziewiątej, wraz z Hiszpanami nawet później!

Czy chcesz ugryźć się w sofę? Następnie wybierz lekkie ugryzienie, na przykład niegotowane warzywa. A ten alkohol i kawa? Znacznie zdrowiej, a także lepiej spać.

Porada nr 3: Kochaj swoje ulubione posiłki

Jesteś niewiarygodnie surowy, rezygnując z mniej zdrowych posiłków, ale szanse są bardzo wysokie, po jakimś czasie zaczniesz się wciągać. Jako tymczasowe rozwiązanie można czasem cieszyć się tym pysznym ciastem, pysznymi lodami lub częścią czekolady. Ale weź jeden bochenek i nie jedz pusto. Sztuką jest umiar: można jeść dużo, ale tylko w kapitale.

Ważne są również zasady odchudzania, które dotyczą jednej rzeczy: nie nadużywaj tej sugestii, aby przedyskutować jedzenie dla siebie. Utrzymaj to w jednym kawałku i natychmiast odłóż pozostałą część pozwu z szafki.

Leave a Reply