Blog

Trendy na jesień 2021

by in Blog 8 października, 2021

Jesień nadchodzi, za oknem robi się szaro, deszczowo i ponuro. Potrzebujesz nowych ubrań i butów, które pozwolą Ci na uchronienie się przed zimnem i wilgocią, dzięki czemu nie będą nękać Cię przeziębienia. Nie zapominaj jednak o tym, by Twoje ubrania zawsze były stylowe.

Trendy na sezon 2021/2022

Kolekcje największych i najbardziej znanych marek na sezon jesień i zima 2021/2022 już dawno zostały zaprezentowane na wybiegach. Dzięki temu te sklepy, w których zaopatruje się większość z nas, czyli sieciówki, a także małe lokalne sklepiki, miały czas na zaprojektowanie i wyprodukowanie własnych kolekcji, które zawsze są inspirowane tymi największymi, na które przeciętnego człowieka, niestety nie stać. A czasem są one po prostu dziełami sztuki, które nie są przeznaczone do codziennego użytkowania. Dziś napiszemy kilka słów o obuwiu, które najlepiej sprawdzi się właśnie na jesieni w tym roku. Generalnie pojawiło się kilka głównych trendów, którymi inspirowane będą zarówno botki, sztyblety, jak i wszelkie czółenka i półbuty. Można powiedzieć, że nasza jesień będzie bardzo bogata. Ilość zdobień, dodatków, ozdób i kolorów będzie niezliczona. Nie każdy to lubi, ale moda podąża swoją drogą i czasem pojawiają się klamry, wiązania, guziki i wiele innych. Ciekawym motywem będzie również różnorodność w kwestii obcasów. Klasyka nie będzie spotykana zbyt często. Obcasy nabierają charakteru, będą stabilne, szerokie, często podzielone na dwie części, niektóre będą przezroczyste i to właśnie jeden z najciekawszych motywów, który polecamy. Dodają one lekkości nogom, czego większość z nas bardzo by chciała.

W Twojej nowej szafie

To sezon chłodny, więc na pewno na naszym obuwiu i ubraniach pojawi się futro, najczęściej sztuczne, ponieważ fanów ekologii jest coraz więcej i wiele kobiet nie chce już kupować ciuchów z prawdziwym futrem, którego stworzenie wiąże się z cierpieniem zwierząt. Style stylami, ale jakiego rodzaju obuwie najlepiej sprawdza się w naszym klimacie. Osobiście uważam, że botki. To buty dosłownie niezastąpione w czasie jesieni, jak sandały w lecie, czy kozaki zimą. Teraz tylko należy zastanowić się, jakie będą najlepsze. Ja polecam mieć minimum dwie pary, jedną bardziej sportową, na płaskiej podeszwie, ze sznurowaniem, a drugą bardziej elegancką na zameczek, taką, która pasować będzie również do spódnic, czy sukienek. Oczywiście, jeśli masz na to pieniądze oraz chęć możesz zaopatrzyć się także w różne wersje kolorystyczne i ogólnie mieć więcej par obuwia. Botki to buty, których nigdy za wiele, ponieważ nosimy je przez większość roku, właściwie od września do maja, a latem też czasem trafiają się takie dni, gdy warto wyciągnąć je z szafy.

Klasa i styl

Pamiętaj tylko, by wybrać botki nie tylko modne, ale również, przede wszystkim takie, które wpasują się w Twój styl. Nie kupuj butów, których nigdy nie założysz, kupuj to, co wpasuje się do Twojej szafy, w czym będziesz prezentować się, jak kobieta z klasą.

Leave a Reply