Blog

Wyzwanie! Prezent dla ukochanej.

by in Blog 12 września, 2021

Okazji, żeby zrobić prezent dla ukochanej dziewczyny, jest sporo w ciągu roku. Klasycznie urodziny, czasem imieniny, walentynki, dzień kobiet, rocznica związku i inne sukcesy, które chcemy uczcić. Nie dziwi więc fakt, że z wybraniem czegoś odpowiedniego może nadejść w końcu problem. Dodatkowo jest to wyzwanie dla mężczyzn, którzy nie idą z duchem mody i zainteresowań typowo kobiecych. Najłatwiej będzie zrobić prezent kobiecie zdecydowanej, która wprost zakomunikuje, czego oczekuje. Pasja, konkretne hobby również może ułatwić sprawę. Częściej jednak prezent dla kobiety stanowi wyzwanie w męskim świecie.

Prezent uniwersalny nie znaczy gorszy!

W tej kategorii zdecydowanie znajdzie się biżuteria. Jeśli dziewczyna na co dzień jej nie nosi, może posłużyć od okazji, święta, uroczystości rodzinne. Delikatny łańcuszek lub, nieduże kolczyki wkręty w kształcie serduszka z pewnością odzwierciedlą intencję chłopaka. Wybór biżuterii jest ogromny. Jeśli ma stanowić prezent dla ukochanej postaw na złoto lub srebro i zadbaj o eleganckie opakowanie. Świetnym pomysłem również na przyszłość jest zakup bransoletki z zawieszkami, które można dokupować tzw. charmsy, dotsy w zależności od sklepu. Tematyczne zawieszki np. w kształcie serca, wózka dziecięcego, domu, samochodu sprawdzą się na kolejne okazje. Zarazem są modnym elementem biżuterii od kilku sezonów.

Postaw na prostotę.

Jeśli wiesz, za którą torebką lub bluzką ogląda się Twoja dziewczyna w galerii handlowej to taki prezent, będzie strzałem w dziesiątkę. Ubrania i akcesoria typu buty, paski, torebki jednak lepiej pozostawić do wyboru dziewczynie. W tym przypadku od samodzielnego wyboru lepiej sprawdzi się karta przed płacona do wybranego sklepu. Średnio karta jest ważna rok, można ją doładowywać i przeznaczona jest wyłącznie na zakupy w danym sklepie. Przez rok i zmieniające się pory roku z pewnością każda kobieta wybierze coś dla siebie.

Prezent w postaci vouchera może dotyczyć również usług i zabiegów. Manicure, pedicure, zabieg na twarz, masaż odprężający czy metamorfoza fryzury w prestiżowym salonie sprawi uśmiech na twarzy obdarowywanej.

Kwiaty będą zawsze miłym i przyjemnym dodatkiem do każdego prezentu. Podobnie jest z książkami, są niedrogie, ale jeśli Twoja kobieta lubi czytać, śmiało dodawaj upominek w postaci książki do prezentu głównego.

Czego nie należy dawać ukochanej osobie? Być może to tylko przesądy, ale należy unikać dawania w prezencie butów oraz zegarków między zakochanymi. Zegarek odlicza czas do rozstania, a buty symbolizują odejście.

Leave a Reply