Blog

Zakłady bukmacherskie. Grudniowe bonusy powitalne

by in Blog 18 czerwca, 2021

Pandemia czy lock downy gospodarek, nie przeszkodziły zakładom bukmacherskim wciąż oferować atrakcyjne bonusy powitalne dla nowych graczy. Wciąż zdecydowana większość rozgrywek jest kontynuowana, więc obstawiający mają szeroką ofertę zakładów do typowania.

A skoro wciąż oferowane są bonusy powitalne od legalnych polskich bukmacherów, to czemu by z nich nie skorzystać. W końcu to świetna okazja, by zgarnąć parę stówek. A darmowe konta graczy możemy mieć u kilku bukmacherów.

Bonus powitalny od zakładów Fortuna

Nowi gracze internetowych Zakładów Bukmacherskich Fortuna mogą zgarnąć bonus powitalny do 2220 PLN. Składa się na niego podwojenie pierwszego depozytu – maksymalnie do kwoty 2000 PLN, zakład bez ryzyka o wartości do 200 PLN oraz 20 PLN na start dla każdego. Fortuna oferuje jedną z najlepszych promocji na start na bukmacherskim rynku.

Sprawdź bonus powitalny od FORTUNY

Bonus powitalny od STS

STS dla nowych graczy oferuje bonus powitalny PEWNE 1200 PLN NA START. To znakomita okazja do podwojenia pierwszej wpłaty na konto gracza, maksymalnie do kwoty 1200 PLN. Bonus pojawi się na koncie gracza, natychmiast po zaksięgowaniu depozytu i będzie dostępny na koncie bonusowym.

Sprawdź PEWNE 1200 PLN NA START od zakładów STS

Superbet bonus na start

Zakłady Superbet oferują PIERWSZY TYDZIEŃ BEZ RYZYKA. W jego ramach nowi gracze mogą liczyć na Cashback do 500 PLN na grę przez pierwsze 7 dni oraz bonus powitalny dodatkowe 100 % od pierwszej wpłaty, max do 50 PLN.

Sprawdź PIERWSZY TYDZIEŃ BEZ RYZYKA w Superbet

LV BET bonus dla nowych graczy

LV BET dla nowych graczy ma mega PAKIET POWITALNY 3333 PLN. W jego ramach gracze mają szansę zgarnąć do 2000 PLN dodatku na pierwsze doładowanie, do 1000 PLN na drugi depozyt środków oraz 333 PLN na zakład bez ryzyka. To zdecydowanie najbogatsza oferta bukmacherska dla nowych typerów.

Sprawdź PAKIET POWITALNY 3333 od LV BET

Totolotek – Hello bonus powitalny 500

Totolotek proponuje Bonus na Start. W jego ramach nowi gracze tego bukmachera mogą zyskać dodatkowe 100% od ich pierwszego depozytu, maksymalnie do kwoty 500 PLN. Minimalna pierwsza wpłata wynosi zaledwie 20 PLN.

Sprawdź Bonus na Start od Totolotek

Betfan na start

Tanio skóry nie sprzedaj i sprawdź wyjątkowy Pakiet na Start od zakładów Betfan. W ramach bonusu powitalnego u tego bukmachera, na nowych graczy czekają atrakcyjne bonusy na 3 pierwsze wpłaty. Łącznie jest do zgarnięcia do 600 PLN na zakłady bez ryzyka, 3 razy bonus 777, czyli podwojenie wpłaty maksymalnie do kwoty 777 PLN oraz do 15 darmowych zakładów.

Sprawdź Pakiet na Start od Betfan

Leave a Reply