Blog

Pierścionek łapka kota – idealna błyskotka dla kociar i nie tylko!

by in Moda 14 marca, 2022

Mówi się, że biżuteria to najlepszy przyjaciel kobiety. I coś w tym musi być, skoro większość z nas uwielbia wszelkiego rodzaju błyskotki, które dodają uroku stylizacji. Jak to u kobiet jednak bywa, lubimy otaczać się nie tylko ładnymi przedmiotami, ale także dobrymi kompanami. A już w szczególności kotami, które skutecznie odwracają naszą uwagę od codziennych obowiązków i są przy tym tak urocze.

Jeśli więc należysz do grona osób, które darzą miłością zarówno koty, jak i również biżuterię, to warto, abyś sprawiła sobie nową błyskotkę – np. kolczyki kocie łapki albo śliczny pierścionek z podobnym wzorem.

Biżuteria dla miłośników zwierząt – przyjemne z pożytecznym

 Jeżeli chodzi o wybór odpowiedniej biżuterii, to niemal każda kobieta podchodzi do sprawy dość poważnie. I nic w tym dziwnego, skoro błyskotki znajdujące się na naszych dłoniach, nadgarstkach, szyi lub uszach mogą uatrakcyjnić nasz wygląd, a przy tym zmienić sylwetkę. Kobieta nosząca biżuterię czuje się nie tylko piękniejsza, ale też szczęśliwsza. Czy jednak wiedziałaś, że zakupiona przez Ciebie biżuteria może wspierać potrzebujące zwierzęta?

Kupując pierścionek łapka kota, czy też inną biżuterię inspirowaną łapkami kanapowych przyjaciół na Paw Cat, aż 50% zysku ze sprzedaży zostaje przeznaczone na potrzebujące zwierzęta ze schroniska. Kwota zostaje rozdzielona na najważniejsze potrzeby takich placówek – tj. na zakup leków i karmy dla zwierząt oraz na sprzątanie ich kojców. Co więcej, kupując taką biżuterię, wspierasz także walkę z okrutnym traktowaniem zwierząt. Inicjatywa łączy w sobie zatem przyjemne z pożytecznym – Ty zyskujesz elegancką błyskotkę, a psiaki i kociaki ze schroniska mają niezbędne leki i pożywienie.

Czy biżuteria dla miłośników zwierząt to prawdziwe srebro?

Biżuteria z wizerunkiem kocich łapek stanowi doskonały element dopełniający codzienną stylizację, jak i również tą bardziej wyjściową. Subtelna biżuteria może zdobić Twoje dłonie, uszy lub szyję niemal przy każdej okazji. Nie musi przy tym martwić się o trwałość błyskotek, ponieważ są wykonane z prawdziwego srebra, o próbie 925. Biżuteria jest zatem dobrym dodatkiem, nie tylko dla osób lubiących srebro, ale także dla alergików.

Aby jak najdłużej cieszyć się idealnym wyglądem zakupionej biżuterii, warto przestrzegać kilku zasad. Przede wszystkim powinnaś pamiętać o:

– niepozostawianiu biżuterii w wilgotnych miejscach;

– przechowywaniu jej w szczelnych szkatułkach, pudełkach ect.;

– chronieniu jej przed kosmetykami oraz wodą.

Niemałe znaczenie ma także pielęgnacja srebrnej biżuterii. Dobrze jest ją raz na kilka miesięcy wyczyścić, aby nie utraciła swojego eleganckiego blasku.

Leave a Reply